המלצות ומכתבי תודה 


"מפגשים כאלה נותנים כח להתמודדות הצוות החינוכי. ענת העבירה את הידע שלה באופן מקצועי לצוות שכלל: סייעות, מורות, יועצת, מנהלת והורים. עצם קיום המפגש תרם רבות לתחושת ההורים שמתמודדים עם קשיים יומיומיים. בנוסף, כל אחד מהנוכחים יכל לשאול שאלה בנושא וכך כולנו העשרנו את ידיעותינו".
(מנהלת בי"ס בצפון)  
 
 
"לא יוצא לנו הרבה לשמוע מאנשי מקצוע באופן המאפשר הבנה והזדהות כמו שאת מעבירה את הדבריםניגשו אליי כמה אנשי צוות בסוף הערב ואמרו שהמפגש היה מאד משמעותי עבורם".
(מחנכת מהמרכז)
 
 
"ענת יקרה, לא שכחנו לרגע את הידע האישי והמצטבר שחלקת איתנו בסבלנות גם כאשר השעה הייתה מאוחרת ובוודאי היית עייפה כמונו, את השעות שהקדשת לשיחות בינינו, את הכלים ששמת באמתחתנו כדי שנדע לעמוד על זכויות ילדנו".
(אב מהמרכז)
 
 
"תנו לעצמכם את המתנה הזו ! הסדנא הזו החזירה לנו את המושכות לידיים. הבנו שאנו המטפלים הכי טובים של הילדה פשוט צריך לדעת איך. וזה אפשרי וקיבלנו חומרים ותכנים כל כך מותאמים! "
(אם מהמרכז)
 
 
"ממליצה בחום !!! הסדנה מאד ממוקדת ועניינית וממש מכשירה אותנו כהורים לצלוח את הנהר הגועש הזה בשלום. הסדנה מרתקת ומהווה מעין ספר הוראות להתמודדות עם התסמונת. אחת החוויות המרגשות ביותר שחוויתי הייתה לראות את השינוי שחל בכל משתתפי הסדנה. רובנו הגענו עם הראש למטה כמעט באדמה ועכשיו הראש נישא מעלה מעלה וזו תחושה מופלאה. אל תפספסו הזדמנות שכזו לחוות חוויה בלתי נשכחת".
(אם מרמת הגולן)
 
 
"אפשר לומר שהחיים לפני ואחרי הסדנא שונים ! ממליצה בחום לכל אחד כי אלו הילדים שלנו ואנו גאים להיות הורים לילדים מיוחדים ! פשוט צריך ללמוד את השפה שלהם וחייבים ללמוד זאת. יש דבר כזה הורות מקצועית ולמדנו זאת בסדנא. פשוט גם כי אלו הילדים שלנו ! כולנו באותה סירה אל תתנו לעצמכם להישאר עם זה לבד. אפשר לפרוח במשפחה מיוחדת !"
(אם מהמרכז)
 
 
"הסדנה עזרה לנו מאוד להסתכל על החיים בפרופורציה. הכל הרבה יותר רגוע ובשליטה עכשיו כשיש לנו כלים ואנחנו יודעים שיש לנו עם מי לדבר, עם מי להתייעץ, עם אנשים כמונו. הרחמים העצמיים נזרקו לפח והתקדמנו הלאה לעשייה מבורכת. ישר כוח !!"
(אם מהמרכז)
 
 
"לעזוב הכל ולרוץ להרשם ! המפגשים נותנים כלים ואוזן קשבת לקשיים, כלים להתמודדות עם הילדים ועם הגורמים שמסביב. באמת שווה כל מאמץ".
(אם מהצפון)
 
 
מדהים, מרגש, מנחם ומעצים. תודה, תודה... 
(אם מהמרכז)
 
 
"המון תודה ! קיבלנו המון עידוד, תמיכה וכלים להתמודד. אנחנו יוצאים מכאן מאד מחוזקים ומעודדים ועם דרך ! "
(הורים מהמרכז)
 
 
"הגעתי לסדנה עם הרבה ידע על תסמונת טורט ויצאתי בעיקר עם חכמה של הלב".
(אב מהמרכז)


"נתת לנו מרחב בטוח לספר על הקשיים והחששות שלנו כהורים וכבני אדם ועזרת לנו לנסח לעצמנו ציפיות ותקוות לעתיד"
(קבוצת מרץ 2022)
       >> חזרה אל  אודותיי
 
 
 

  
  

 
 
ענת אימבר         ווצאפ בלבד:  055-8828331        tsaisrael@gmail.com     |     תנאי השימוש באתר
לייבסיטי - בניית אתרים